Yurt Dışı Yabancı Dil Eğitimleri

Multi Eğitim Yabancı Diller Merkezi olarak yurt dışında dil eğitimi ve akademik eğitim almak isteyen öğrencilerimizi, sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile anlaşmalı olduğumuz okullarına yönlendirmekteyiz.

Yetişkin Yaz Okulları

Multi Dil Eğitim olarak yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi, sunduğumuz danışmanlık hizmeti ile anlaşmalı olduğumuz profesyonel dil okullarına yönlendirmekteyiz.

Çocuklar için Yaz Okulları

İngiltere ve İrlanda'da bulunan yaz okulu programları 8-17 yaş çocuklar için sabahları yabancı dil dersleri olan, öğleden sonra sosyal, sportif aktiviteler ve gezilerle zenginleştirilmiş paket programlardır.

Multi Eğitim Yaz Kursları

Multi Dil Eğitim olarak her yıl Temmuz ve Ağustos aylarında her yaş grubuna yönelik Yabancı öğretmenler eşliğinde İngilizce ve Almanca yaz kursları vermekteyiz.

Yunanistan'da İnovasyon, Spor ve İngilizce Kampı

Skouras İnovasyon Dil ve Spor Kampı, Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden biri olan Halkidiki Yarımadası’nda bulunuyor. 120 dönümlük arazide her 5 kampçıya 1 koç ile hizmet veren kampımız, İngilizce derslerinin yanı sıra, robotik kodlama atölyesi ve 30’dan fazla spor aktivitesinin olduğu yoğun bir programla kampçılarımızın tüm zamanını dolduruyor.

Farklı ülkelerden gelen 6-16 yaş arası çocuklarımız, çam ormanları ve zeytin agaçları içinde, tertemiz deniz ve güneş ile dolu bir sahilde rüya gibi bir kamp dönemi yaşıyor.

Mobides ile beraber hazırladığımız bu kampta; İngiliz, Amerikalı, Kanadalı ve Yunan (Bi-lingual) eğitmenler ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerimiz ile teorik ve pratik İngilizce derslerini çok daha etkin hale getiriyoruz.

Amerika’nın efsaneleşmiş yaz kamplarından birinde çalışmaya ne dersin?

Bu benzersiz kültür değişim programına sende katıl!