2006’dan bu yana

Genel Yabancı Dil Eğitimleri

Avrupa Dilleri

İngilizce, Türkçe, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça, Yunanca ve İskandinav dillerinde eğitim veriyoruz.

Orta Doğu Dilleri

Multi Eğitim Yabancı Diller Merkezi olarak Orta Doğu dillerinden Arapça, Farsça, Hintçe, Ermenice, Azerice eğitimler veriyoruz.

Uzak Doğu Dilleri

Kurumumuzda son yıllarda popülerlik kazanan Uzak Doğu dillerinden Çin, Japon ve Kore dilleri eğitimleri veriyoruz.

Maksimum 8 kişilik sınıflarda

Grup Eğitimleri

Multi Eğitim Yabancı Diller Merkezi olarak, günlük hayatınızda kendinizi yazılı ve sözlü olarak ifade edebilmeniz için gerekli eğitim ve pratiği sağlıyoruz. Her biri alanında tecrübeli Türk ve yabancı eğitmenlerimiz ile aldığınız derslerde dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizin gelişmesine yardımcı oluyoruz.

Başarı garantili

Bire Bir Eğitimler

Multi Dil Eğitim’in grup program saatlerine uyum gösteremeyen, kısıtlı zamanı olan ya da eğitim içerikleri dışında özel alanlarda bireysel çalışmaya ihtiyaç duyan öğrenciler için uygundur. Türk veya yabancı öğretmenler ile uluslararası eğitim standartlarına uygun olarak sağlanmaktadır.

İletişim

Yabancı Öğretmenler ile Konuşma Sınıfları

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz eşliğinde yapılan konuşma sınıflarında öğrenciler önceden belirlenmiş konularda sohbet ederler. Yaptığımız bire bir veya grup eğitimleri sayesinde kişiler konuşma fobilerinden ve özgüven problemlerinden kurtulur, İngilizce’yi daha efektif kullanabilir hale gelirler.

Hangi seviyede olursanız olun katılabileceğiniz gruplarımız maksimum 8 kişi olacak şekilde organize edilmiş olup, eğitimlerde Oxford Yayınları kullanılmaktadır.

Sektöre Yönelik İş İngilizcesi Eğitimleri

İş İngilizcesi programımızda herhangi bir sektöre özel eğitim almak isteyen bireylere veya kurumlara seçilen sektöre ve mesleğe özel İngilizce eğitimi verilmektedir. Hazırladığımız eğitimler her seviyeye uygundur. Uyguladığımız İngilizce Seviye Belirleme Sınavı ardından kişiye özel hazırladığımız program ile mesleki eksiklikler kısa sürede tamamlanmaktadır.

Türk ve yabancı eğitmenler ile ortak hazırladığımız ve yürüttüğümüz eğitimlerde sınıf aktivitelerinin dışında, düzenli olarak yazışmalar ve telefon görüşmeleri yapılarak öğrenciler iş hayatında aktif İngilizce kullanımına hazırlanmaktadır.

Her yaş grubuna yabancı öğretmenler ile eğitimler

Daha Fazla Bilgi

4 – 6 Yaş Dil Eğitimi

Multi Eğitim Yabancı Diller Merkezi ’nde çocuklar yaratıcılık, hayal gücü, düşünme ve sosyal becerilerini geliştirebilecekleri bir İngilizce eğitimi almaktadırlar.

7 – 16 Yaş için Dil Eğitimi

Okulların açılmasıyla birlikte başlayan eğitimlerimiz sosyal aktiviteler, oyunlar ve düzenlediğimiz geziler ile akademik eğitim yılı süresince devam eder.

Lise Öğrencileri için Dil Eğitimi

Lise çağındaki öğrencilerimiz dil eğitimlerini tamamladıktan sonra almış oldukları bu eğitimi yurt dışında çeşitli dil okullarında, bizlerle birlikte geliştirme olanağına sahiptirler.

Üniversiteliler için Eğitimler

Üniversite kazanan gençlerimizin okullarda düzenlenen Hazırlık Atlama Sınavı’nda başarı elde etmeleri için hazırlıyor; gerekli becerilerini kazanmalarını sağlıyoruz.

Küçükyalı Şubesi

Atatürk Caddesi Göksu Apartmanı
No: 1 Kat: 2 Daire: 4
Küçükyalı, Maltepe / İstanbul

Tuzla Şubesi

Aydıntepe Mahallesi Beydağı Caddesi
No: 2 Kat: 1 Evora Sitesi C Parsel 2B/1
Tuzla/Istanbul